Klassförbundet för Nordisk Familjebåt
Header

Resultat 2000

februari 28th, 2011 | Posted by Webmaster in Kappseglingsresultat
placNamn:Nr:Lidingö RuntVikinga-regattanNF raceRMÅSS öppnaVikinga-höstSumma
1Team Björnsjö-Blixt2551,1,(1),(3)74,4,4--,-,-,-,-26
2A Román2782-,-,-,--1,2,2-1, (2),1,(3),(1)33
3P Lükander234-3,(5),(5),4-6,6,11-(3),(3),(3),2,234
4O Fagerstedt29274,3,(4),(5)-6,7,8-4,4,(4),(4),(4)35
5L Laitinen21182,(2),(3),149,9,10--,-,-,-,-43
6C Frykfeldt3244-,-,-,--6,6,8-(2),1,(2),1,(3)50
7K Hammar2051-,-,-,--1,1,1--,-,-,-,-76
8N Virving138--,-,-,-11,1,2--,-,-,-,-77
9L Thorén223--,-,-,-31,3,3--,-,-,-,-82
10B Ribbhagen3173-,-,-,--3,6,7--,-,-,-,-91
11S Nyholm2846-,-,-,-610,11,12--,-,-,-,-93
12P Stadig140--,-,-,--12,14,14-5,5,(5),(5),(5)98
13Å Tobiasson109DNF(5),(4),2,2--,-,---,-,-,-,-110
15T Furrer300--,-,-,--3,5,7--,-,-,-,-111
14H Jonsson210--,-,-,--7,7,8--,-,-,-,-118
16M Roos41--,-,-,--6,9,10--,-,-,-,-121
17H Nyman241--,-,-,--13,14,14--,-,-,-,-137
18K Stoltz142--,-,-,-2-,-,---,-,-,-,-146
19K Blom45--,-,-,-5-,-,---,-,-,-,-149
20L Schalin133--,-,-,-8-,-,--,-,-,-,-152
21Team Lekberg287--,-,-,-9-,-,---,-,-,-,-153
22Å Valdinger265--,-,-,-10-,-,---,-,-,-,-154
23M Ågren29--,-,-,-11-,-,---,-,-,-,-155
Antal deltagare=95111605

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Or

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Connect with Facebook

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.