Klassförbundet för Nordisk Familjebåt
Header

Resultat 2001

mars 1st, 2011 | Posted by Webmaster in Kappseglingsresultat
 PlatcNamn:Nr:Lidingö RuntVikinga- regattanNF raceRMVSS InbjudningsseglingarSumma
1C. Frykfeldt2521,123,6,61,111
2L. Thorén2235-,-41,1,21,216
3M. Blixt2581,3102,3,33,318
4L. Laitinen21132,3-4,4,82,220
5O. Fagerstedt29274,454,5,71,225
6A. Román2781-,-31,2,255
7S. Nyholm2844-,-96,7,880
8P. Lückander234-2,2-11,12,1689
9N. Virving138--,--1,1,195
10B. Ribbhagen317--,--2,3,4101
11T. Furrer300--,--5,5,5107
12G. Tingvall207--,--7,8,10117
13N, Hagdahl39--,--10,10,11123
14O. Jeppsson22--,--10,11,12125
15J. Andersson270--,--8, 13,13126
16Å. Tobiasson1099-,-6-,-,-130
17P. Stadig14010-,-12-,-,-137
18K. Stoltz142--,-1-,-,-139
19K. Hammar2056-,---,-,-144
20L. Carlefalk130--,-7-,-,-145
21Fam. Lekberg287--,-8-,-,-146
22H. Valdinger265--,-11-,-,-149
Antal deltagare=10512155

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Or

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Connect with Facebook

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.