Klassförbundet för Nordisk Familjebåt
Header

Resultat 2003

mars 3rd, 2011 | Posted by Webmaster in Kappseglingsresultat
 PlacNamn:Nr:Lidingö RuntRMSommarnattNF RaceVSS höstsseglingSumma
1C. Frykfeldt32542,3,31,110
2B. Ribbhagen31722,3,32,211
3L. Thorén22351,2,2515
4O. Fagerstedt292105,6,772,222
5M. Blixt2565,6,662,322
6N. Virving1381,1,1125
7K. Hammar20531,2,330
8S. Nyholm28478,8,92934
9L. Laitinen2114,7,7342
10A. Román27811246
11P. Lückander234810,10,1059
12K. Stoltz142387
13B. Fagerlin242488
14E. Kleiner141892
15Fam. Gnutsson2901094
16L. Schalin1331195
17L. Carlefalk1301296
18H. Waldninger2651397
19Team. Lekberg2871498
20P. Stadig1401599
Antal deltagare=910315

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Or

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Connect with Facebook

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.