Klassförbundet för Nordisk Familjebåt
Header

Resultat 2004

mars 4th, 2011 | Posted by Webmaster in Kappseglingsresultat
Plac:NamnNrLidingö RuntNF-raceRMPoäng 
1L. Thorén2232215
3M. Blixt2534310
2O. Fagerstedt29243411
6E. Kleiner141161522
4S. Nyholm284661628
5N. Virving1381161633
12C. Frykfeldt3241616234
7L. Carlefalk1301651637
8B. Ribbhagen3175161637
14J. Edwinson2911616638
9H. Waldninger2651671639
10P. Lückander2347161639
13G. Tingwall3281616739
11A. Waldau261681640
15N. Hagdahl391616840
Antal deltagare=788

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Connect with Facebook

Följande HTML-taggar och attribut är tillåtna: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>