Klassförbundet för Nordisk Familjebåt
Header

Resultat 2006

mars 6th, 2011 | Posted by Webmaster in Kappseglingsresultat
Plac:NamnNrLidingö RuntRoslagen Sea RaceNF-raceGranPrixKM (ÅSS)Poäng 
1C. Frykfeldt3241438
2L. Laitinen211338511
3N. Virving138101112
4O. Fagerstedt29226614
5L. Thorén223102315
6Stoltz1424223
7Barthelson2054425
8S. Nyholm2845527
9E. Kleiner14110734
10Waldau2610734
11Fagerlin242135
12Roman278236
13Carlefalk130943
14M. Blixt251044
15Waldinger2651145
16Melander381246
Antal deltagare=94127

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Or

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Connect with Facebook

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.