Resultat 2014

PlatsSkeppareSegel nrLidingö RuntOrnö RuntVikingaregattanNF RaceHyundai CupGålökannanVSS inbj.Poäng
1Lars Thoren22322135
2Nisse Virving1381147
3Ola Barthelson2053250
4Jonas Edwinson2913250
5Conny Holt1054352
6Johan Obel2694453
7Gustav Rosander23377159
8Lasse Carlefalk130161
9Niclas Stang245363
10Henrik Waldinger265565
11Björn Ribbhagen317565
12Claes Ernow212565
13Fredrik Bergstrand273666
14Roger Hellström359666
Antal deltagare5707310

Kommentera

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.