Klassförbundet för Nordisk Familjebåt
Header

Resultat 2013

juni 17th, 2013 | Posted by Lasse Carlefalk in Kappseglingsresultat
PlatsSkeppareSegel nrLidingö RuntOrnö RuntVikinga-regattanNF RaceHyundai CupDM VSS inbj.Poäng
1Nils Virving1382316
2Ola Barthelsson20511446
3Lars Thorén2233227
4Roger Hellström3595610718
5Niclas Stang245412622
6Jonas Edwinson2912322
7Conny Holt1059531
8Johan Obel26931131
9Britt Fagerlin242135
10Edward Änghede22438
11Lasse Carlefalk130539
12Gustaf Rosander 233539
13Joakim Öberg326640
14Karin Svärd316741
15Jan Törnqvist235842
16Henrik Waldinger2651347
Antal deltagare5601370

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.

Leave a Reply

Or

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

Connect with Facebook

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.